Samochodowe propozycje prezentowe – jaki model wybrać dla Ukochanej?

Samochodowe propozycje prezentowe – jaki model wybrać dla Ukochanej?

Ona wciąż narzeka na tramwaje, na autobusy. Narzeka na to, że wciąż ją wozisz, a jej prawo jazdy siedzi w szufladzie. Zbliżają się jej urodziny więc… postanawiasz kupić jej wymarzony samochód. Oczywiście nie mówiąc jej o tym. Jaki model wybrać? Czym kierować się podczas zakupu? Przygotowaliśmy trzy aspekty, które są bardzo konieczne przy wyborze samochodu dla Ukochanej.

1.Kolor
Pomyślisz, że to coś co nie ma większego znaczenia. Być może nie ma. Dla Ciebie. Jednak co ona zobaczy jako pierwsze? Nie wnętrze, nie kierownice, nie silnik (którym zapewne nawet się nie zainteresuje) ale właśnie kolor! Jeżeli Twoja dziewczyna nie lubi niebieskiego koloru a taki właśnie dla niej wybierzesz – może być trochę rozczarowana. Jak wybrać dobry kolor? Odwożąc ją na uczelnię czy do pracy po prostu zapytaj jakie samochody jej się podobają. Zainteresuj się, dlaczego wybrałaby ciemnoczerwony niżeli jasno. Ona ucieszy się, że liczysz się z jej zdaniem a Ty będziesz wiedział za jakimi kolorami się rozglądać. Idealnie.

2.Wielkość
Nie, nie od dziś wiadomo, że wbrew powszechnie krążącym opiniom – „rozmiar ma znaczenie”, dlatego wybierz taki samochód, żeby Twoja dziewczyna mogła czuć się w nim komfortowo, a przy tym był funkcjonalny. Jeżeli wiesz, że prawo jazdy ma od niedawna i źle czuję się w dużych samochodach – nie kupuj jej modelu rodzinnego a wybierz samochód, który będzie zgrabny i pozwoli jej bez problemu zaparkować. Jeśli jednak wiesz, że głównym towarzyszem jej samochodowych podróży będzie 70 kilogramowy pies – pamiętaj o nim podczas wyboru odpowiedniego modelu.

3. Bagażnik
Tak, bagażnik. To on jest bardzo ważny dla kobiety. A najważniejsze jest to, żeby był pakowny i pomieścił wszystkie zakupy – nawet te, których robienie zajęło cały dzień! Wybierając więc samochód dla swojej Ukochanej nie musisz decydować się na opcję z ogromnym bagażnikiem, ale jeżeli masz do wyboru maleńki i taki średniej wielkości – wybierz ten drugi. Unikniesz jej narzekania na to, że nie ma gdzie chować swoich siatek z zakupami.

Jaki z tego morał? Kupując auto dla swojej kobiety pamiętaj o wyborze podobającego się jej koloru. Zwróć również uwagę na wielkość samochodu i pojemność bagażnika. Jeżeli te trzy aspekty będą takie jak wymarzyła sobie Twoja dziewczyna – nie musisz bać się o powodzenie prezentu. Firma i moc silnika nie będą miały dla niej takiego znaczenia, jak to, że specjalnie dla niej kupiłeś samochód w jej ulubionym kolorze. Do dzieła.